Aanbieding
  • Blackmagic Design Adapter 6G BD SFP Optical Module
BlackMagic Design
ADPT-6GBI/OPT

Blackmagic Design Adapter 6G BD SFP Optical Module

De Blackmagic Adapter 6G BD SFP Optical Module is een reserve hostadapter voor de Blackmagic Design Multibridge Pro en Extreme.

Levertijd opvraagbaar
  • €135,00 (excl. btw)
    €163,35 incl. btw
  • - 0%

De Blackmagic Adapter 6G BD SFP Optical Module is een reserve hostadapter voor de Blackmagic Design Multibridge Pro en Extreme. De adapter past in een 4-lane PCI Express sleuf. Met deze optische module kunt u een Multibridge tussen meerdere computers delen.

Blackmagic Design ADPT-6GBI/OPT Specs

Form Factor

SFP cage

Fiber Connector

Duplex LC Connectors
Compatible with Singlemode Fiber