Aanbieding
  • Blackmagic Adapter 6G BD SFP Optical Module - Uitverkoop
BlackMagic Design
ADPT-6GBI/OPT

Blackmagic Adapter 6G BD SFP Optical Module - Uitverkoop

De Blackmagic Adapter 6G BD SFP Optical Module is een reserve hostadapter voor de Blackmagic Design Multibridge Pro en Extreme.

1-3 werkdagen
  • $166.00 (excl. btw)
    $200.86 incl. btw
  • $238.00
  • - 30%

De Blackmagic Adapter 6G BD SFP Optical Module is een reserve hostadapter voor de Blackmagic Design Multibridge Pro en Extreme. De adapter past in een 4-lane PCI Express sleuf. Met deze optische module kunt u een Multibridge tussen meerdere computers delen.

Blackmagic Design ADPT-6GBI/OPT Specs

Form Factor

SFP cage

Fiber Connector

Duplex LC Connectors
Compatible with Singlemode Fiber